Şerafettin Akalın Cesedi

Şerafettin Akalın Cesedi 14 Ocak 2024 Pazar günü, Aydın ilinin Söke ilçesinde, 1 aydır haber alınamayan Şerafettin Akalın’ın (40) cansız bedeni, Granta Mezarlığı’nın hemen yanındaki boş arazide bulundu. Söz konusu olayda, evli ve dört çocuk babası olan Şerafettin Akalın’ın, Yenicami Mahallesi’nde bulunan evinden, iddiaya göre 14 Aralık akşam saatlerinde çarşıya gitmek üzere ayrıldığı belirlendi. Ancak, uzun süre kendisinden haber alınamayınca ailesi endişe içinde arama çalışmalarına başlamıştı.

Şerafettin Akalın Cesedi - Bir Aydır Süregelen kaybın Sonu Acı Oldu
Şerafettin Akalın Cesedi – Bir Aydır Süregelen kaybın Sonu Acı Oldu

Ancak, Şerafettin Akalın bir daha geri dönmedi. Haber alamayan yakınları, endişe dolu anlar yaşayarak polise kayıp başvurusunda bulundu. Polis ve jandarma, yapılan ihbar üzerine hemen arama çalışmalarına başlasa da, 1 aylık süreçte Akalın’ın izine rastlayamadı. Bu süreç boyunca ailesi ve yetkililer, kayıp şahsın akıbetini öğrenme umuduyla çaba sarf etti.

Şerafettin Akalın Cesedi
Şerafettin Akalın Cesedi

Bugün akşam saat 17.00 civarında, Granta Mezarlığı yolundan geçen bir grup vatandaş, yolun kenarında bulunan boş bir arazide gördükleri çuvalı fark etti. Merakla yaklaştıklarında çuvallın içinde hareketsiz yatan bir erkek şahıs olduğunu fark ettiler. Vatandaşlar durumu hemen jandarmaya bildirdi.

İhbar üzerine bölgeye jandarma ve sağlık ekipleri sevk edildi. Sağlık ekiplerinin yaptığı incelemede çuvalın içindeki kişinin hayatını kaybettiği belirlendi. Olay yerinde gerekli güvenlik önlemleri alındı ve jandarma ekipleri soruşturmayı başlattı.

Kimlik tespiti sonucunda, hayatını kaybeden şahsın, bir aydır kayıp olarak aranan Şerafettin Akalın olduğu tespit edildi.Ruhuna El Fatiha.

Diğer Güncel Haberlere Göz Atmak İçin Tıklayın…

Şerafettin Akalın Cesedi
Şerafettin Akalın Cesedi